نمونه کارها

نمونه کارها - 1 ستونه ، در حالت دوم کمی تصاویر طول بیشتری نصبت به حالت اول نمونه کارهای ا ستونه در حالت اول را دارند . نمایش حالت اول


نسخه اندروید مرورگر کروم آپدیت شدنسخه اندروید مرورگر کروم آپدیت شد

نسخه اندروید مرورگر کروم آپدیت شد

حدود ۲ ماه پیش، گوگل با معرفی نسخه اندروید مرورگر مطرح خود، گام بزرگی را در زمینه تولید مرورگرهای موبایل برداشت. این موضوع در حالی رخ داد که این شرکت، مرورگر موبایلی خود را تنها برای دستگاه‌هایی که از اندروید ۴ استفاده می‌کردند، ارائه داد.

امروز در وبلاگ کروم، خبر از عرضه به‌روز رسانی جدیدی از این اپلیکیشن منتشر شده است که در آن امکاناتی نظیر اضافه شدن ۳۱ زبان جدید به برنامه، امکان درخواست مشاهده نسخه اصلی سایت‌ها از داخل گوشی، قابلیت اضافه کردن میانبر بوکمارک در صفحه خانگی و امکان تعیین پروکــسی در مرورگر، از جمله ویژگی‌های جدید نسخه جدید این برنامه است.

در حال حاضر تنها ۳ درصد ار کل دستگاه‌های اندرویدی از نسخه ۴ این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند و به همین دلیل، کروم اندروید نیز کم‌تر از ۱ میلیون بار دریافت شده است. در صورتی که روی گوشی یا تبلت خود از اندروید ۴ استفاده می‌کنید می‌توانید با مراجعه به گوگل پلی، نسخه اندروید کروم را دانلود کنید.

رد پیشنهاد 2 میلیون دلاری توسط انگری بردزرد پیشنهاد 2 میلیون دلاری توسط انگری بردز

رد پیشنهاد 2 میلیون دلاری توسط انگری بردز

شرکت Rovio به‌عنوان سازنده سری بازی‌های Angry Birds به‌عنوان یکی از موفق‌ترین مجموعه‌ها در تولید بازی‌های مبتنی بر پلتفرم‌های موبایل شناخته می‌شود. این شرکت که چندی پیش با ارائه نسخه فضایی بازی انگری بردز توانست رکورد ۱۰ میلیون دانلود را ظرف ۳ روز بشکند، حالا با رد پیشنهادی ۲.۲۵ میلیارد دلاری از طرف Zynga، به مسیر گذشته خود ادامه می‌دهد.

خبرگزاری Bloomberg در گزارشی که در این رابطه منتشر کرده است، خبر از پیشنهاد وسوسه برانگیز ۲.۲۵ میلیارد دلاری شرکت Zynga به رویو را داده که به‌نظر می‌رسد پاسخی برای آن داده نشده است.
Zynga که به‌عنوان مطرح‌ترین شرکت در زمینه ساخت بازی‌های اجتماعی شناخته می‌شود، ماه گذشته شرکت بازی‌ساز OMGPop که بازی معروف Draw Something را تولید کرده بود، به قیمت ۱۸۰ میلیون دلار خرید. همچنین طی سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ با پرداخت بیش از ۱۴۷ میلیون دلار، ۲۲ شرکت مختلف به جمع شرکت‌های خریداری شده توسط Zynga اضافه شدند.
موفقیت شرکت Rovio در تولید بازی Angry Birds و شهرت جهانی کاراکترهای این بازی با توجه به سرمایه‌گذاری‌های مختلفی که به‌تازگی روی این مجموعه صورت گرفته است، همچنان رویه ایده‌آل تصاحب بازار بازی‌های تحت موبایل را باز گذاشته است.

هر چند که پیشنهاد عجیب Zynga از طرف این شرکت بی پاسخ مانده است، اما با توجه اتفاقات رخ داده در دنیای استارت‌آپ‌های موفق، هر لحظه می‌تواند شاهد خبری درباره خرید شرکت‌های کوچک‌تر از طرف غول‌های موجود در بازار بود.

رد پیشنهاد ۲ میلیون دلاری توسط انگری بردزرد پیشنهاد ۲ میلیون دلاری توسط انگری بردز

رد پیشنهاد ۲ میلیون دلاری توسط انگری بردز

شرکت Rovio به‌عنوان سازنده سری بازی‌های Angry Birds به‌عنوان یکی از موفق‌ترین مجموعه‌ها در تولید بازی‌های مبتنی بر پلتفرم‌های موبایل شناخته می‌شود. این شرکت که چندی پیش با ارائه نسخه فضایی بازی انگری شرکت Rovio به‌عنوان سازنده سری بازی‌های Angry Birds به‌عنوان یکی از موفق‌ترین مجموعه‌ها در تولید بازی‌های مبتنی بر پلتفرم‌های موبایل شناخته می‌شود. این شرکت که چندی پیش با ارائه نسخه فضایی بازی انگری

صفحه 1 از 2 12